Pieczątki

Pełna oferta na pieczątki w Poznaniu. Szybkie terminy realizacji i gwarancja. Pieczątki wykonujemy też ekspresowo na poczekaniu w 5 minut.

Tusz do pieczątek ekspresowych

Przeznaczony jest do ekspresowych pieczątek wykonanych na miejscu w naszym zakładzie. Jego specjalny skład pozwala na wykonanie pieczątki szybko na poczekaniu w 5 minut i zachowanie najwyższej jakości odbicia. Jest to tusz bardzo wydajny, wystarcza na wykonanie dużo większej ilość odbitek niż przy użyciu tradycyjnego tuszu wodnego.

Kolory tuszu

Czarny, Zielony, Czerwony, Niebieski, Pomarańczowy
Butelki o pojemności 10 ml, pozwalają na wielokrotne napełnianie pieczątki, tusz nie wysycha i może być przechowywany przez kilka lat.

Cena: 20 zł brutto sztuka

Uzupełnianie tuszu w pieczątkach ekspresowych Mouse EOS

instrukcja uzupełnienia tuszu 1.Tusz aplikujemy od strony kratki - tylnej części kartridża. Ilość tuszu dla EOS Stamp Mouse 20 to ok. 1-1,5 g.
UWAGA: nie stosujemy zbyt dużej ilości tuszu - jego poziom nie powinien być wyższy niż wysokości kratki, do której jest wlewany (rys. a)
RADA: Tuszując okrężnymi ruchami od zewnętrznej krawędzi do środka zapewniamy równomierne nasączenie wkładu tuszującego.
instrukcja uzupełnienia tuszu 2.Tusz jest absorbowany w ciągu 5-10 minut

3.Nałóż obudowę na kartridż (uwaga oznaczenie TOP) i odczekaj aż płytka się przesączy.
(Czas nasączania ok. 1 godziny)

Pieczątki Poznań od 1988 roku

logo działu porad, faq pieczątki